MENU
Aula_close Layer 1

Skolebestyrelsesmedlemmer

Funktion: Formand
   Navn:   Christine Louise Dalskov
   Emailadresse:   cld_81@hotmail.com
   Beskrivelse:   Medlem pr. 1. august 2016
Formand pr. 1.august 2018 til 31.juli 2020
Kontakt til 2.kl. 2018-19
Funktion: Næstformand
   Navn:   Lea Bergholt Isager
   Emailadresse:   leaisager@gmail.com
   Beskrivelse:   Medlem Pr. 1. august 2016
Næstformand Pr. 1. august 2018 til 31. juli 2020
Kontakt til 4. og 6. klasse 2018-19
Funktion: Forældrerepræsentant
   Navn:   Mark Hoppe
   Emailadresse:   mark@mediamonster.dk
   Beskrivelse:   Medlem pr. 1.august 2018 til 31.juli 2022
Kontakt til 0.kl 2018-19
Funktion: Forældrerepræsentant
   Navn:   Michael Søborg Hansen
   Emailadresse:   m_soeborg@hotmail.com
   Beskrivelse:   Medlem pr. 1.august 2018 til 31.juli 2022
Kontakt til 1.kl. 2018-19
 Funktion: Forældrerepræsentant
   Navn:   Nadja Astrid Rebsdorf Bernardi
   Emailadresse:   mail@perlenodense.dk
   Beskrivelse:   Suppleant pr. 1. august 2016
Medlem pr. 1/8-17
Medlem pr. 1.august 2018 til 31.juli 2020
Kontakt til 3. kl. 2018-19
Funktion: Forældrerepræsentant
   Navn:   Niklas Haugegård Albrechtsen
   Emailadresse:   niklas@seatroutguidefyn.dk
   Beskrivelse:   Medlem pr. 1.august 2018 til 31.juli 2022
Kontakt til 1.kl. 2018-19
Funktion: Forældrerepræsentant
   Navn:   Thue Kvorning
   Emailadresse:   thkv@teamdanmark.dk
   Beskrivelse:   Medlem pr. 1. august 2016
Medlem pr. 1.august 2018 til 31.juli 2020
Kontakt til 5.kl. 2018-19
Funktion: Ledelsesrepræsentant
   Navn:   Pia Hillebrandt Larsen
   Emailadresse:   pihl@odense.dk
   Beskrivelse:   Skoleleder pr. 1/12-18
Funktion: Ledelsesrepræsentant
   Navn:   Søren Toft Jepsen
   Emailadresse:   stje@odense.dk
Funktion: Medarbejderrepræsentant
   Navn:   Åse Bille Jensen
   Emailadresse:    
   Beskrivelse:   UV valgt som medarbejderrepræsentant i perioden 
august 2019 - juli 2020
Funktion: Medarbejderrepræsentant
   Navn:   Flemming Wolff Kristensen
   Emailadresse:    
   Beskrivelse:   SFO valgt som medarbejderrepræsentant i perioden 
august 2019 - juli 2020
Funktion: Suppleant
   Navn:   Lene Lehmann Rytter
   Emailadresse:   gidleav@gmail.com
   Beskrivelse:   Medlem pr. 1.august 2014
Suppleant pr. 1.august 2018
Funktion: Suppleant
   Navn:   Simon Krebs
   Emailadresse:   krebssimon@gmail.com
   Beskrivelse:   Suppleant pr. 1.august 2018
Funktion: Suppleant
   Navn:   Tanja Lykke Abildgaard Jensen
   Emailadresse:   tanjalj7@gmail.com
   Beskrivelse:   Suppleant pr. 1.august 2018